Zapisz się

Formularz rezerwacji miejsc na szkoleniach

Zanim zaczniesz wypełniać formularz, zapoznaj się z naszym regulaminem szkolenia a także polityką prywatności i ochrony danych osobowych.

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Jeżeli odpowiedź w tym czasie nie pojawiła się w skrzynce mailowej, sprawdź w folderze SPAM bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. 

Te informacje będą dla nas bardzo przydatne, dziękujemy za uzupełnienie 🙂
Jeżeli masz dla nas dodatkowe informacje albo życzenia - pisz śmiało.

Co dalej?

Wypełnij
formularz

Poczekaj na
naszą odpowiedź

Wpłać
zaliczkę

Aby zarezerwować termin na szkolenie:

  • wypełnij formularz powyżej,
  • poczekaj na naszą odpowiedź odnośnie dostępności miejsc na wybranym szkoleniu, 
  • przelej opłatę rezerwacyjną na wskazane konto szkoły. 

Twoja rezerwacja na szkolenie jest ważna po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsc i wpłaty przez Ciebie zaliczki na wskazane konto w ciągu 48h od otrzymania od nas wiadomości. W innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana. 

Opłaty i faktury

W tytule przelewu zaliczki wpisz imię i nazwisko oraz datę kursu.
Pozostałą część przelej na nasze konto przed rozpoczęciem zajęć tak, aby wpłata zaksięgowała się na naszym rachunku do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia. 
Faktury wystawiamy na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres engram@szkoleniagorskie.pl

Zwroty i anulowanie rezerwacji

Ze względu na specyfikę organizacji działalności szkoleniowej, nie mamy możliwości zwrotu wniesionych opłat rezerwacyjnych oraz pozostałej części opłaty za szkolenie, poza wyraźnie wymienionymi wyjątkami (są w regulaminie). Dotyczy to również zmiany terminów szkolenia. Prosimy o przemyślane zapisy! 

Do zobaczenia na kursie!