Skitury

Kursy skiturowe w Tatrach

Kursy skiturowe w Tatrach to doskonały wybór dla osób, które poruszają się już sprawnie na nartach na stoku i chcą spróbować swoich sił w jeździe pozatrasowej, zdobywając góry bez pomocy wyciągów. Puch, majestat białych gór i przestrzeń bez tłumów – to jest skituring. Uczymy bezpiecznego działania w górach, sprawnego poruszania się na fokach oraz, na kursach zaawansowanych, technik skialpinistycznych. Kursy narciarstwa wysokogórskiego dedykujemy osobom, które posiadają już podstawowe umiejętności (z zakresu kursu skiturowego) i chcą rozwijać się w kierunku narciarstwa ekstremalnego. 

Skituring. Engram - szkoleniagorskie.pl

Kurs skiturowy

Program szkolenia dla początkujących skiturowców w wersji poszerzonej o elementy lawinowe. Idealny na pierwsze kroki w Tatrach na nartach.

Kurs narciarstwa wysokogórskiego

Techniki poruszania się w stromym terenie, włącznie z użyciem liny. Dla zaawansowanych skiturowców.

najbliższe terminy

Nie odnaleziono wydarzeń!

W ramach uzupełnienia, polecamy warsztaty lawinowe obejmujące profilaktykę lawinową oraz zajęcia z zakresu ratownictwa lawinowego. Stanowią one alternatywę dla kompletnych kursów lawinowych, szczególnie polecane osobom, które pełne kursy odbywały w poprzednich sezonach zimowych. Umiejętności techniczne-linowe w bardzo przystępny sposób przekazujemy nie tylko w górach, ale także w skałach, na kursach technik linowych dla turystów oraz skialpinistów. Jest to doskonały wybór jeżeli chcemy naprawdę kompleksowo opanować wszystkie umiejętności związane z posługiwaniem się liną. Jeżeli planujemy rozwój w kierunku wspinaczki, warto wybrać nasze kursy wspinaczki skalnej

Warsztaty lawinowe

Zajęcia zakresu profilaktyki lawinowej oraz ratownictwa lawinowego.

Techniki linowe dla turystów i skialpinistów

Techniki linowe dla turystów i skialpinistów

Warsztaty obejmujące szeroki zakres technik linowych potrzebnych w turystyce wysokogórskiej - letniej i zimowej.

Szkolenia skiturowe indywidualne

Jeżeli żaden z proponowanych wyżej programów nie spełnia Twoich oczekiwań, zapraszamy na szkolenia przygotowane specjalnie dla Ciebie z naszym instruktorem PZA. Możemy przygotować również dedykowane programy z zakresu skituringu dla grup zorganizowanych. Sprawdź ceny zajęć indywidualnych i skontaktuj się z nami, aby przygotować program specjalnie dla Ciebie. 

Szkolenie skiturowe

Wybierz dowolny obszar z którego chcesz zdobyć doświadczenie - nasz instruktor przygotuje szkolenie idealne dla Ciebie.

Doskonalenie techniki jazdy

Czujesz potrzebę doszkolenia się w zakresie techniki jazdy? Proponujemy zajęcia na stoku, w trakcie których położymy nacisk na techniki wykorzystywane w terenie

Szkolenia dla grup

Zapraszamy firmy, szkoły i grupy prywatne do skorzystania z oferty szkolenia skiturowego. Pomożemy w wypożyczeniu sprzętu i organizacji wyjazdu!