Skitury

Skituring

Kursy skiturowe to doskonały wybór dla osób, które poruszają się już sprawnie na nartach na stoku i chcą spróbować swoich sił w jeździe pozatrasowej, zdobywając góry bez pomocy wyciągów. Puch, majestat białych gór i przestrzeń bez tłumów – to jest skituring. Uczymy bezpiecznego działania w górach, sprawnego poruszania się na fokach oraz zaawansowanych technik skialpinistycznych. Jako uzupełnienie zapraszamy na szkolenia w zakresie lawinoznawstwa i ratownictwa lawinowego, kluczowych umiejętności dla narciarzy pozatrasowych i turystów zimowych.

Skituring. Engram - szkoleniagorskie.pl

Kurs skiturowy

Program szkolenia dla początkujących skiturowców w wersji poszerzonej o elementy lawinowe. Idealny na pierwsze kroki w Tatrach na nartach.

Warsztaty lawinowe

Zajęcia zakresu profilaktyki lawinowej oraz ratownictwa lawinowego.

Kurs skialpinistyczny

Techniki poruszania się w stromym terenie, włącznie z użyciem liny. Dla zaawansowanych skiturowców.

Techniki linowe dla turystów i skialpinistów

Techniki linowe dla turystów i skialpinistów

Warsztaty obejmujące szeroki zakres technik linowych potrzebnych w turystyce wysokogórskiej - letniej i zimowej.

najbliższe terminy

Nie odnaleziono wydarzeń!

Szkolenia indywidualne

Jeżeli żaden z proponowanych wyżej programów nie spełnia Twoich oczekiwań, zapraszamy na szkolenia przygotowane specjalnie dla Ciebie z naszym instruktorem. Możemy przygotować również dedykowane programy z zakresu skituringu dla grup zorganizowanych.

Szkolenie skiturowe

Wybierz dowolny obszar z którego chcesz zdobyć doświadczenie - nasz instruktor przygotuje szkolenie idealne dla Ciebie.

Doskonalenie techniki jazdy

Czujesz potrzebę doszkolenia się w zakresie techniki jazdy? Proponujemy zajęcia na stoku, w trakcie których położymy nacisk na techniki wykorzystywane w terenie

Szkolenia dla grup

Zapraszamy firmy, szkoły i grupy prywatne do skorzystania z oferty szkolenia skiturowego. Pomożemy w wypożyczeniu sprzętu i organizacji wyjazdu!