Wspinanie

Kursy wspinaczki skalnej

Szkolenia z zakresu wspinaczki skalnej obejmują cały obszar wiedzy potrzebnej do poruszania się po drogach wspinaczkowych nie posiadających charakteru górskiego – od dróg sportowych (posiadających stałą asekurację taką jak ringi, spity), przez drogi na których musimy osadzać własną asekurację, po krótkie drogi wielowyciągowe. Na tych kursach zdobędziecie również umiejętności bardzo przydatne w zaawansowanej turystyce wysokogórskiej lub skialpinizmie, tam gdzie potrzebna będzie lina. 

Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Kurs wspinaczki skalnej I stopnia - na drogach ubezpieczonych

Podstawowy kurs wspinaczki skalnej, dedykowany dla stawiających pierwsze kroki w skale. Kurs zgodny z programem PZA

Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Kurs wspinaczki skalnej II stopnia - na własnej asekuracji​

Drugi etap szkolenia wspinaczkowego, obejmujący wspinanie z użyciem własnej asekuracji. Kurs zgodny z programem PZA.

Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Pełny kurs wspinaczki skalnej

Szkolenie obejmujące wspinaczkę na drogach sportowych oraz na własnej asekuracji. Pełny program realizowany w ciągu 6 dni. Kurs zgodny z programem PZA.

Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Drogi wielowyciągowe - kurs 3-dniowy

Umiejętności potrzebne do bezpiecznego poruszania się na drogach wielowyciągowych - asekuracja, operacje stanowiskowe, zjazdy. Kurs adresowany do osób planujących rozwój w kierunku wspinaczki górskiej.

Doszkalania

Autorskie programy zajęć uzupełniających i rozwijających podstawowe kursy. Przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wspinaczy. Ich zaletą jest skondensowana wiedza, możliwość wyboru konkretnego tematu, który Was interesuje i krótki czas trwania. 

Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Wspinaczka na własnej asekuracji

Zajęcia doskonalące w zakresie poruszania się na własnej asekuracji, na których omawiamy sprzęt i techniki w poszerzonym zakresie, ale też powtarzamy zakres znany z kursu wspinaczki skalnej.

Autoratownictwo Engram - szkoleniagorskie.pl

Autoratownictwo

Rozbudowane szkolenia dotyczące wszelkich umiejętności działania w sytuacjach awaryjnych - od prostych technik przydatnych w skałach, po skomplikowane scenariusze akcji w górach. Wiedza niezbędna dla odpowiedzialnej działalności wspinaczkowej.

Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Wspinaczka na drogach wielowyciągowych

Doszkalanie jednodniowe. Umiejętności potrzebne do bezpiecznego poruszania się na drogach wielowyciągowych - asekuracja, operacje stanowiskowe, zjazdy. Program przygotowany z naciskiem na aspekt bezpieczeństwa i sprawnego działania.

Techniki linowe dla turystów i skialpinistów

Techniki linowe dla turystów i skialpinistów

Warsztaty obejmujące szeroki zakres technik linowych potrzebnych w turystyce wysokogórskiej - letniej i zimowej.

Wspinaczka górska

Po uzyskaniu kwalifikacji na zakończenie kursu wspinaczki skalnej II stopnia lub pełnego zapraszamy do kontynuowania szkolenie na kursie taternickim. Zdobyte umiejętności uzupełnimy o rozległą wiedzę potrzebną do bezpiecznego wspinania w górach

Taternictwo, Wspinanie, Engram - szkoleniagorskie.pl

Kurs taternicki letni

Przygotowuje do uprawiania wspinaczki w terenie wysokogórskim, pozbawionym pokrywy śnieżnej. Ukończenie kursu z wynikiem pozytywnym uprawnia do uzyskania Karty Taternika.

najbliższe terminy

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej