Wsparcie kursantów

Małe grupy szkoleniowe

Wiemy o tym, że ilość osób w grupie szkoleniowej ma kluczowe znaczenie dla jakości przekazywanej wiedzy oraz bezpieczeństwa. Dlatego na naszych kursach grupy są dopasowane do charakteru działania w ramach szkolenia i gwarantują bezpośredni kontakt z instruktorem.

Stały kontakt z instruktorami

Przed i po szkoleniu macie możliwość (do czego zachęcamy!) konsultowania się z instruktorem w zakresie dotyczącym szkolenia i rozwoju górskiego. Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, doradzić z wyborem sprzętu, w sprawie warunków czy doboru dróg.

Indywidualne podejście do kursantów

Szkolimy w grupach, ale wiemy jak ważne w sportach górskich jest dostosowanie metod dydaktycznych do Waszych potrzeb i możliwości. Dzięki doświadczeniu szkoleniowemu wiemy też że kluczem do udanego kursu jest między innymi dobra komunikacja, na co kładziemy duży nacisk. 

Zniżki na kolejne szkolenia i dla grup

Zostań z nami! Liczymy na to, że wrócisz na kolejne szkolenia ze względu na wspaniałą atmosferę i walory edukacyjne, doceniając ten wybór chcemy zrewanżować się zniżką dla stałych klientów -10% na każde kolejne szkolenie. Chodźcie z nami ścieżką (w) góry! Jeżeli zgłaszacie się kompletną grupą, możemy dla Was przygotować indywidualny termin oraz dajemy -15% zniżki dla każdego z grupy. Zniżki nie łączą się.